Radeč Cup Humpolec - Zrušeno

radec3Vážení závodníci, po skoro letním Přerovu a posledním propršeném závodu mistrovství republiky v Sedlčanech, jsme doufali, že na Humpolci se jako vždy sejdeme v hojném počtu za počasí objednaného na míru tamním klubem.

Bohužel současná situace je taková, že déšť dal trati hodně zabrat a pro její přípravu na sobotní závod by se muselo jet skoro nonstop. To by problém nebyl, v Humpolci mají autokros v krvi. ALE do rovnice se nám připletla ještě druhá neznámá. Tou je již skoro třičtvrtěroční soužení se zdravotní komplikací – Covidem 19. Názory na skutečnou vážnost této hrozby se různí, ale my jsme nuceni respektovat nařízení, které vydá naše vládní garnitura. A ty jsou těžce v neprospěch pořádaní jakékoliv akce , autokros nevyjímaje, důsledkem čehož jsme nuceni připravovaný sobotní závod na 3. října v Humpolci zrušit.

Určitě se s tím ponese i otázka co s posledním závodem sezóny 17.10. v Radči. Vše, co můžeme nyní říct, je sledujte bedlivě naše stránky, jakmile budeme vědět, jak to bude, okamžitě se ozveme.

Děkujeme za pochopení,
Za AK Radeč,Láďa Saidl,
Za AMK Humpolec, Pepa Špaček

««« Předchozí text: Oznámení Následující text: 3 metry k životu »»»

Tomáš | 28. 9. 2020 Po 18.35 | Info | trvalý odkaz | tisk | 151x

© Copyright 2006 NejWeb.Net používá RS2 Design by Kacko